ORE MURALE 3D - VI-300

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
3,500L /COPE
Çmimi i Ulur:
1,990L /COPE

NGJYRA:
PRODUKTI:
MATERIALI:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:

Pershkrimi:
Per nje pamje te re dhe moderne!
Ora murale eshte me ngjitje dhe me efekt 3D.
Shtoni pamje te vecante dhomes, zyres, kuzhines apo cdo ambienti tjeter.

Specifikat:

  • Materiali: Akrilik
  • Ngjyra: E bardhe, silver.

Pamje unike ne ambiente tuaja!