LOBOD - TELEVIZOR SMART 43''/FULL HD/DVB-T2 - LF43DN4322

(0 Vlerësime Nga Klientët)

Shitur Nga:
Shop Mania
Çmimi:
30,000L /COPE
Çmimi i Ulur:
24,500L /COPE

MARKA:
PRODUKTI:
MADHESIA E EKRANIT:
PANELI:
REZOLUCIONI:
MARRESI DIGJITAL:
GARANCIA:

Sasia:
( I Disponueshëm)

Çmimi Total:

Pagesa:

Shpërnda në:
Specifikat: Të Dhënat:
MARKA LOBOD
MODELI LF43DN4322
MADHESIA E EKRANIT 43''(109.22 CM)
REZOLUCIONI 1080 X 1920 PIXELS (FULL HD)
PANELI LED
SMART TV PO
SISTEMI OPERATIV ANDROID 9.0
MARRESI DIGJITAL DVB-T2
PORTAT 3 X HDMI; 2 X USB; SUPPORT CL
WIRELESS/BLUETOOTH PO
GARANCIA 12 MUAJ

Përshkrimi:
Televizori LOBOD SMART me ekran 43" (109.22 cm) me rezolucion FULL HD (1920x1080) ofron nje pamje te qarte dhe shume reale te ngjyrave. Shijoni emisionet, ndeshjet dhe filmat tuaj te preferuar ne nje cilesi te larte. Me hyrjet HDMI siguron transmetim me shpejtesi te larte te te dhenave nga pajisje te shumta direkt ne televizorin tuaj. Televizori ofron nje ekran LED me rezolucion FULL HD duke ofruar kontrast me te mire te drites, ekran me ngjyra me te ndezura. Ekrani LED mundeson nje pamje te qarte te figurave, ne teknologjine me te pasur sesa televizoret me ekran LCD. Audioja e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.Televizori ofron rrjedhshmeri te pamjes dhe cilesi shume te mire zeri.Televizori operon me sistemin Android 9.0, qe ofron funksionin e nje televizori Smart TV. Televizoret Smart TV mundesojne lidhje me internetin apo te lidhni celularin tuaj Android per te pare cdo gje qe deshironi ne nje ekran shume here me te madh. Mjafton te lidhni televizorin tuaj me internetin nepermjet Wireless te shtepise suaj apo nje fishe interneti LAN nese televizorin e keni prane modemit te internetit. Lundroni ne internet, shihni filma, Youtube, cdo gje qe ofron Google ne televizorin tuaj. Me marres digjital DVB-T2 dhe porta HDMIx3, USB x2, Support CI.

Kinemaja në shtëpinë tuaj!